top of page

 

     Maats grubu 30 yıldır Dünya çapında boru hattı projelerinde kullanılan makina, ekipmanların kiralanması, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir. Türkiye’ye ilk olarak 1998 yılında giren Maats, Türkiye’de boru hattı projelerine makina, ekipman satışı, kiralaması ve servis hizmetlerinin yanı sıra Dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yürüterek, bu firmaların ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.
 
Maats Makina, distribütörlüğünü yaptığı firmaların ürettiği makinaların yurtdışından Türkiye’ye ithalatının yanı sıra, bunların yurtdışına ihracatını da gerçekleştiren, iş makinalarının iç ve dış ticareti konusunda ihtisaslaşmış bir firmadır.

Maats Makina, 2006 yılından bu yana konusunda Dünya lideri olan Fransız Manitou firmasının Türkiye tek yetkili satıcılığını yapmaktadır. 
 
Maats gurubunun ve Maats Makina’nın iştiraki olarak 2008 yılında kurulmuş olan MRT Makina Ticaret Ltd. Şti., başta çalışma ve personel platformları, telehandlerlar ve forkliftler olmak üzere çeşitli makinaların profesyonel olarak kısa, orta ve uzun vadeli kiralamasını yapmaktadır.
 
Maats Makina, geniş ürün yelpazesi ile çok farklı sektörlere hizmet vermekte; tüm Türkiye'deki yaygın ve güçlü servis ağı sayesinde satışını ve kiralamasını yaptığı makinaların sorunsuz olarak çalışmasını temin etmektedir.

 

   İş Ortaklarımız:

 

 

 

© 2014 Maats Makina A.Ş. Tüm Hakları saklıdır.

imder, türkiye iş makinaları distribütörleri ve ithalatçıları birliği

“Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir” 

bottom of page