top of page
Yedek Parça

 

Yatırımınızın orjinalliğini koruyun 
Satılan her ekipmanın sorunsuz ve kesintisiz olarak çalışabilmesi satış sonrasında sağlanacak yedek parça desteğinin hızı ve kalitesi ile orijinal yedek parça ve aksesuar kullanımına bağlıdır.
Bu bilinçle şirketimiz portföyünde yer alan tüm müşteri ve bayilerine en süratli ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Orijinal parçalar makinanın üretiminde kullanılan parçalar ile birebir aynıdır ve makinanızdan yüksek performans elde etmenizi sağlarken aynı zamanda işletme giderlerinizi de azaltır.

Şirketimiz Türkiye sathına yayılmış geniş hizmet ağı ve sürekli olarak bulundurduğu yedek parça stoğu ile her türlü taleplerinize gereken en hızlı ve efektif yedek parça tedariğini sağlamak üzere daima hazırdır.

Satış ve Kiralama

 

Maats Makina A.Ş. kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’de Boru Hattı Makina ve Ekipmanları kiralayarak kiralama işine başlamıştır. Kiralama işini İş makinaları ve Asfalt makinaları kiralaması yaparak çeşitlendirip, geliştirmiştir. 
Maats, 2006 yılında MANITOU’nun Türkiye temsilciliğini aldıktan sonra, Teleskobik Forklift, endüstriyel Forklift ve Personel Platformları kiralamaya başlamıştır. Bu tip makinaların kiralanması konusunda sektördeki talep doğrultusunda Maats Makina A.Ş. Maats grubunun ortaklığı ile MRT Makina Ticaret Ltd. Şti.’ni kurmuştur. MRT Makina Ltd. Şti. operasyonel olarak Personel platformları, Teleskop
ik Forklift, Endüstriyel ve Arazi tipi forklift kiralaması konusunda ihtisaslaşmış, profesyonel bir kiralama şirketidir.

Servis 

 

Makinanızı ilk günkü gibi muhafaza edebilirsiniz  !

 

Şirketimiz konusunda uzman ve deneyimli servis kadrosu ile müşterilerimizin makinalarını ilk günkü gibi muhafaza edebilmeleri için çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmektedr.

Servis ekibimiz daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Türkiye’nin beş farklı coğrafi bölgesine yayılmış kendisine ait bölge servisleri ve yetkili servis ağı ile müşteri taleplerine 7 gün 24 saat süre ile hizmet vermektedir.

Servis ekibimiz veya müşterilerimizden gelen talepler %90 parça bulunurluk oranı ile anında karşılanmak suretiyle müşterilerimize çözüm odaklı ve yüksek kaliteli bir servis hizmeti sunulmaktadır. Tamamı orijinal olan yedek parçalar ve servis işçilik hizmetlerinin garanti süresi 6 aydır.

Servis ekibimiz ve yetkili servislerimiz günümüzün hızla değişen teknolojik gelişmelerine ayak  uyduracak şekilde düzenli olarak yurtiçi ve yurtdışı servis eğitimlerine tabi tutulmaktadır. Bu sayede servis ekibimiz daima en güncel bilgiler ile donatılmakta ve makinada oluşan arızayı kolaylıkla tespit ederek makinanın işten kalma süresi bu şekilde azaltılmaktadır.

Maats Makina A.Ş., Hollanda menşeli Maats B.V. firmasının, 2000 yılında Türkiye'de kurmuş olduğu şirketidir. Maats B.V. (www.maats.com) 30 yıldır dünya çapında boru hattı projelerinde kullanılan makina ve ekipmanların kiralanması, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir. Türkiye pazarına ilk olarak 1998 yılında giren firma bu tarihten  itibaren Türkiye’de yapılmış olan tüm boru hattı projelerine çok sayıda makina ve ekipman kiralama ve servis hizmetleri vermektedir.

Hizmetlerimiz

© 2014 Maats Makina A.Ş. Tüm Hakları saklıdır.

imder, türkiye iş makinaları distribütörleri ve ithalatçıları birliği

“Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği üyesidir” 

bottom of page