top of page

I'm a title. Click here to edit me

Maats Makina A.Ş., Vakumlu Kaldırma Ekipmanları konusunda Hollanda firması olan AEROLIFT Industrials B.V. firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

 

Vakkumlu kaldırma teknolojisi, kayış, zincir, kanca gibi geleneksel ekipmanlardan daha güvenilir olup, hemen hemen her çeşit malzemeyi kaldırma kapasitesine sahiptir. Malzemelerin yüzeyinin düz olmasına gerek kalmadan kirli, paslı, kaplamalı, ıslak hatta bozuk yüzeyli malzemeleri bile rahatlıkla kaldırabilmektedir. Kazan, tüp, kağıt, boru, direk, bidon gibi malzemeleri kaldırma özelliğine sahip bu sistemde, malzeme çeşitlerini arttırmak mümkündür.

 

Bu sistem, vinç, forklift ve ekskavatörlere takılacak şekilde dizayn edilmiştir. Bunun yanı sıra malzemelerin taşınma yerlerine göre çeşitli alternatifler sunulmaktadır.

 

Vakkumlu kaldırma teknolojisinin avantajları :- Hızlı ve basit kullanım ; emiş ve bırakma işlemleri sadece birkaç saniye de gerçekleşmektedir.

 

Bu özelliği sayesinde daha yüksek üretim hızı sağlamakta ve daha az işgücüne ihtiyacı olmaktadır.- Daha iyi ve güvenilir çalışma koşulları ; çok düşük ses düzeyi ve yüklemede hasar olasılığı sıfırlanmaktadır.- Güvenlik önceliği ; çift güvenlik faktörlü ve güç azalmasında güvenlik önlemleri

bottom of page